Sportski rezultati i najave

Rukometaši Kozare Mlijekoprodrukta juče su poraženi u Zvorniku od rukometaša Drine rezultatom 29:25,a ovim susretom dubički rukometaši završili su prvenstvo na trećem mjestu na tabeli.

Fudbaleri Borca juče su u Žeravici izgubili utakmicu rezultatom 2:0, neredne nedjelje u 17.30h gostuju u Modriči.

Ravan je juče savladao Progres iz Kneževa sa 6:1,a poene su postigli Dobrijević 3, Gačić,Burazor i Utješinović po 1.Naredne nedjelje Ravan igra u Kotor Varoši u 17.30h.

Fudbaleri Radnika juče su na domaćem terenu savladali ekipu Berek sa 5:2.Golove za domaće postigli suAlmir Gorinjac 2,Edin Krivdić 2 i  Nedim Krivdić 1.Sljedeće nedjelje gostuju kod ekipe Mrakovica u Kozaruši.

Narednog četvrtka, 1.juna u 18 časova na stadionu Đolovi igraće se finale opštinskog kupa između Radnika i Borca.

Na juče održanom petom maratonu „Stazama Branka Ćopića“ u Novom Gradu učestvovali su i dubički atletičari , članovi Atletskog kluba „Kozarska Dubica „ i ostvarili zapažen rezultat.Boško Bižić je osvojio prvo mjesto u trci na pet kilometara,  Bosa Bokan je istrčala maraton u dužini od 42 kilometra ,a Stevo Drvenica polumaraton, stazu dugu 21 kilometar.

Proteklog petka u našoj opštini održane su kvalifikacije Elektroprivrede RS u streljaštvu, a učestvovalo je 30 takmičara.U ženskoj konkurenciji prvo mjesto osvojila je Milja Stojnić iz naše opštine, druga je Lenka Manojlović iz Prijedora, a treća Slavica Krecelj iz Banjaluke.U muškoj konkurenciji prvi je bio Mićo Đukić iz Prijedora, Radislav Rodić iz naše opštine bio je drugi, dok se na treće mjesto plasirao Danilo Ratković iz Banjaluke.