“Nova Gradiška” pobjednik košarkaškog turnira

Pobjednik 2.Međunarodnog  košarkaškog turnira „Kozarska Dubica 2017“  za 2003.godište i mlađe,  koji je juče u organizaciji Košarkaškog kluba „Una“ održan u Sportskjoj dvorani je ekipa  „Nova Gradiška“ koja je u finalnom susretu savladala „Unu“ rezultatom 72:41. Treće mjesto pripalo je  „Slobodi 73“ iz Novog Grada.

Najbolji igrač bio je Luka Krajnović iz Nove Gradiške, koji,  inače, igra za zagrebačku „Cedevitu“ , dok je najbolji strijelac  iz „Une“ Uroš Štakić, koji je osvojio 64 poena.

Pehare i diplome najboljim košarkašima uručio je predsjednik Skupštine opštine Dragan Jaćimović.

Na turniru je učestvovalo 100 tamičara, a  pored domaće „Une“, učestvovale su i ekipe „Zvijezda“ iz Banjaluke, Košarkaški klub “Sisak”, „Sloboda 73“  Novi Grad, „Basket tajm“ iz Bugojna i Košarkaški klub “Nova Gradiška”.