“Dubica”na domaćem terenu savladala “Ilidžu”

U  utakmici 15. kola  Premijer lige BiH Ženski rukometni klub „Dubica“  je protekle subote na domaćem terenu savladao ekipu “Ilidže“ rezultatom 36:26.

Naše rukometašice su od početka nametnule svoju igru i držale rezultat u svoju korist, kazao je trener Dubičanki Boris Suvajac.

On je rekao da su pred kraj prvog poluvremena zbog povreda pali i  da je od rezultata 14:8, ekipa „Ilidže“ na kraju prvog dijela utakmice završila sa 2 gola zaostatka.

U drugom poluvremenu napravili smo seriju  kojom smo se odvojili   na 7 golova razlike i do kraja utakmice povećali prednost na 10 golova,istakao je Suvajac.

Trener Dubičanki je rekao da će sledeće kolo „Dubica“  gostovati  u Bihaću gdje se nadaju pozitivnom rezultatu.