RK”PARTIZAN” OSTVARIO POBJEDU U POSLJEDNJEM KOLU PRVE LIGE RS ZA RUKOMETAŠE
Nakon što su u petak poraženi rezultatom 22:31 od “Prijedora”, rukometaši “Partizana” juče su pobjedom pred svojom publikom zaključili ovu sezonu u prvenstvu Republike Srpske. Rezultatom 36:32 Dubičani su savladali “Omladinac” iz Banjaluke. Najviše pogodaka za domaću ekipu postigli su Marko Stanić 7 i Danko Pralica 6.
«Partizan» je zauzeo četvrto mjesto na tabeli sa 40 osvojenih bodova, a samo bod ih je dijelio od trećeg mjesta.
Trener Dragoslav Laloš ističe da je ovo najuspješnija sezona dubičkog rukometnog kluba u poslijeratnom periodu, pošto su pored uspjeha iz prvenstva i u Kupu Republike Srpske došli do polufinala.
Prvak RS i novi član Premijer lige BiH je “Prijedor.”
