MEMORIJALNI TURNIR U MALOM FUDBALU “SLOBODAN BOBO VIDOVIĆ”
U Međeđi je protekle subote održan treći Memorijalni turnir u malom fudbalu «Slobodan Bobo Vidović».Učestvovalo je pet ekipa, uz fudbalere «Ravni» iz Međeđe takmičili su se ekipe «Mladost» iz Gornje Tuzle, «Gašnica» iz istoimenog mjesta , te ekipe «Dugojaš Šolaja» i «Policijska stanica» iz Kneževa.
Pobjednik turnira je «Gašnica» koja je u finalnom susretu sa 4:3 savladala domaću «Ravan».
