KARATISTIMA OBILIĆA ŠEST MEDALJA
Protekle nedjelje u Sanskom Mostu održan je regionalni karate turnir KRAJINA-OPEN na kome su takmičari Karate kluba Obilić osvojili 6 zlatnih medalja.
Prva mjesta u borbama pojedinačno pripala su Stefanu Iliću, Danilu Laziću, Nikoli Jeličiću, Marku Laziću, Tamari Pekić i Merisu Zahiroviću.
Na turniru je učestvovalo 470 takmičara iz osamnaest klubova iz Banjalučke regije i Unsko Sanskog kantona.
