KARATISTI K.K. “WAZAARI” NA TURNIRU U PRNJAVORU OSVOJILI 10 MEDALJA
U subotu 29. maja održan je peti međunarodni Đurđevdanski turnir u Prnjavoru, na kojem je sa 14 takmičara učestvovao i karate klub «Wazaari» iz Kozarske Dubice i osvojio 10 medalja, i to pet zlatnih, tri srebrne i dvije bronzane.Zlatne medalje osvojili su Miroslav Vlajnić, Jelena Špica, Dragana Kos, Gligić Katarina i muški kata tim u sastavu Vlajnić, Josipović i Dodoš.
Na turniru je učestvovalo 385 takmičara iz 22 kluba iz Republike Srpske i Srbije.
