Rezultati sportskih susreta proteklog vikenda

U posljednjem kolu jesenjeg dijela prvenstva  igračice „Knežopoljke“ nastavile su trend pobjeda i u gostima savladale „Rogaticu“ rezultatom 29:16.Najviše golova dale su Kovačević 7 i  Dragić  6, a dobrom odbranom istakla se i golman Nataša Kondić.Sa devet utakmica i devet pobjeda  „Knežopoljka“  je  osigrala prvo mjesto na prvenstvenoj tabeli.

U predzadnjem kolu Premijer  lige RS  rukometašice „Dubice“ izgubile su u Zavidovićima od  „Krivaje“ rezultatom 33:30, poluvrijeme 19:13.Najviše pogodaka 11, postigla je Ilićeva, a slijede Pejaković 8, Ćurić 4, Kremenović 3 , te Ignjatović i Arnautović po dva gola.Poslednju utakmicu u ovom dijelu prvenstva „Dubica“ će kod kuće ugostiti „Goražde“, a utakmica se igra u subota u 19 časova u Sportskoj dvorani.

U zadnjoj  utakmici  jesenjeg dijela prvenstva na domaćem terenu , rukometaši „Kozare Mlijekoprodukta“  su  pred oko 300 gledalaca pobijedili  Rukometni klub „Bijeljina“ iz istoimenog grada rezultatom 35:27, poluvrijeme 16:15.Golove su postigli Stanić Goran 12,Stanić Marko  9,Dragičević i Tabaković po 5,Slijepac 2, te Veselinović i Kos po 1. U zadnjem kolu „Kozara“narednog vikenda putuje u Banja Luku gdje će igrati sa  domaćim  „Borcem“.

Košarkaši „Une“ su u 4.kolu Druge lige, grupa Zapad u Drvaru savladali „Borac“ rezultatom  81:77. Najviše koševa su postigli Manojlović 21, Borojević 18 i Veselinović 13. Košarkaši „Une“ će sutra u Sportskoj dvorani odigrati Kup-utakmicu sa banjalučkim „Borcem“ , a susret počinje u 20 časova.