Nova tri boda za dubički Borac

Fudbalski klub “Borac” danas je na domaćem terenu u utakmici 6. kola savladao ekipu “Kladari” rezultatom 3:1.

U prvom poluvremenu golove za domaće postigli su Predrag Pralica i Nebojša Adžić, a u drugom poluvremenu još jedan pogodak  za domaće postigao je Pralica.

Kapiten Borca Nikola Pekić rekao je da su protivnici bili spremna i iskusna starija ekipa, ali da su se igrači dubičkog Borca bolje snašli u ovom susretu.

„Dobra zdrava atmosfera među nama daje rezultat i tako će biti i dalje“,istakao je Pekić.

„Zadovoljni smo što smo ovom pobjedom osvojili nova tri boda , nalazimo se na samom vrhu tabele i nastavljamo dalje istim tempom, kazao je  fudbaler Borca Nebojša Adžić.

On je rekao i  da u sadašnjoj postavi Borca igraju momci koji se fudbalom bave iz ljubavi prema ovom sportu.

Trener ekipe Bojan Ranilović istakao je nakon susreta da im puno znači današnja pobjeda,jer pred njima su teške utakmice.

Ove srijede Borac igra vanredno kolo sa Lijevčem u Novoj Topoli,a u subotu putuju u goste kod ekipe Mladost  u Kotor Varoš.

„Igrači Borca dobro igraju, igraju srcem i zalaganjem,i sve ono što dogovorimo u svlačionici ispoštuju na terenu“,naglasio je Ranilović.

On se zahvalio vjernoj publici koja u velikom broju daju podršku Borcu sa tribina iz utakmice u utakmicu.