Nova pobjeda FK Borac

U utakmici 4.kola Regionalne lige  RS grupa Zapad  Fudbalski klub Borac na domaćem terenu savladao je danas  ekipu „FSA“  Prijedor rezultatom 3: 2. Susret je do samog kraja bio veoma neizvjestan, a loši vremenski uslovi i kiša bili su otežavajuća okolnost za igru.

U četvrtom minutu utakmice Borac je poveo golom Slaviše Zakića, a u 26 minutu susreta protivnička ekipa je izjednačila, pa je prvo poluvrijeme završeno nerješeno 1:1.

U drugom poluvremenu gol za domaće postigao  je  Predrag Pralica, a Prijedorčani ponovo izjednačili, da bi odlučujući gol za Borac pred sam kraj utakmice postigao Nebojša Adžić.

Napadač Borca Predrag Pralica  rekao je da je ovo bila teška utakmica, a protivnici iz Prijedora dobri protivnici  ,te da su igrači Borca veoma zadovoljni zbog današnje pobjede.

„Jako teška utakmica po jako teškom terenu  sa solidnim protivnikom,uz našu borbenost na kraju smo zasluženo slavili i uknjižili tri nova boda“,izjavio je  pomoćni trener Borca Marko Reljić .

„Puno nam znači i što iz utakmice u utakmicu nas sa tribina bodri naša domaća publika“,dodao je Reljić.

Protivnicima na fer i korektnom ponašanju čestitao je trener Borca Bojan Ranilović , koji je istakao i da je  Borac danas zasluženo pobijedio,te da se sa sadašnjih 10 bodova nalazi u samom vrhu tabele.

Sljedeće  kolo Borac igra ponovo na domaćem terenu za 14 dana sa ekipom Kladari.