HRK “Valpovo” pobjednik 3.Međunarodnog aprilskog turnira

Prvo mjesto na 3.Međunarodnom aprilskom turniru za dječake rođene 2004. godine i mlađe,koji je organizovao Rukometni klub „Kozara Mlijekoprodukt“ , osvojio je Hrvatski rukometni klub „Valpovo“.

Drugo mjesto pripalo je Hrvatskom rukometnom klubu „Rugvica“, dok je treće mjesto osvojio Hrvatski rukometni klub „Ivanić Grad“.

Za najboljeg golmana turnira proglašen je Zvonimir Hrka iz kluba „Rugvica“, iz istog kluba je i najefikasniji strijelac turnira Nikola Ivanković, dok je najbolji igrač turnira Luka Vukelić iz kluba „Valpovo“.

Prehare i medalje prvoplasiranima uručili su predsjednik Skupštine opštine Dragan Jaćimović, predsjednik kluba „Kozara Mlijekoprodukt“ Dragoljub Ćibić, sportski direktor kluba „Kozara Mlijekoprodukt“ Dragan Gajić, te koordinator uprave kluba domaćina za rad sa mlađim kategorijama Radomir Miljuš.

Tokom dvodnevnog trajanja turnira u Sportskoj dvorani odigrane su 24 utakmice.

Učestvovalo je 10 ekipa iz Srbije , Hrvatske i BiH,a pokrovitelj turnira bila je opština Kozarska Dubica i brojni sponzori.